Slogany o stałości i powszechności zmiany zostawmy może na boku. Nie musimy jednak szukać daleko, żeby zauważyć, że rozwój technologii, komplikacja przepisów prawa, działania konkurencji, przyzwyczajenia Klientów oraz oczekiwania pracowników zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek i wpływają na biznes znacznie silniej.

Organizacje, które nauczą się pracować w tym nowym niestabilnym środowisku, mają szansę na osiągnięcie sporej przewagi konkurencyjnej. W tym kontekście kompetencje związane z projektowaniem, wdrażaniem i zarządzaniem zmianami w organizacji stają się jednym z kluczowych zasobów.
 
 
 
 

Możemy ci pomóc poprzez:

 
 
 
Warsztaty i szkolenia wspierające proces projektowania, rozumienia i wdrażania zmian
Dopasowujemy warsztaty i szkolenia do specyficznych wymagań organizacji i zespołu. Efektem naszych spotkań będzie wypracowanie projektu zmiany w organizacji i wyposażenie zespołu w niezbędną wiedzę i umiejętności.
Konsultacje związane z projektowaniem strategii komunikowania zmian w organizacji
Większość zmian budzi niechęć i opór pracowników. Brak odpowiedniej komunikacji jest jedną z ważnych przyczyn niepowodzenia. Najczęstsze błędy w tym obszarze to brak jasnych i klarownych informacji dla zespołu oraz propaganda sukcesu. Pomagamy znaleźć odpowiednie proporcje i zaprojektować komunikację, która sprzyja wdrażaniu zmian.
Współpracę on-the-job z liderami projektu wdrażania zmian
Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą w zakresie wdrażania zmian z liderami projektów. W ramach spotkania pomagamy wyjść z impasu oraz podpowiadamy możliwe rozwiązania.