Pomagamy naszym Klientom zarabiać więcej pieniędzy. Mniejszym kosztem.

 
 

 
Wyjątkowe efekty osiąga się podważając status quo. Rozpoznajemy i rozbrajamy nieskuteczne schematy zamieniając je w mechanizmy, które wspierają Twój biznes.

Szukamy szybszych, tańszych i lepszych rozwiązań na poziomie modelu biznesowego, marketingu, komunikacji i efektywności pracy.

Zobacz w czym możemy Ci pomóc:
 


 

Audyt Marketingowy

Sprawdzamy czy Twoja firma przyjęła właściwą taktykę oraz czy optymalnie korzystasz z kanałów komunikacji. Na tej podstawie możemy zaproponować konkretne działania i zoptymalizować Twoje działania marketingowe i reklamowe. Ciekawe ile budżetu możemy uratować w Twojej firmie.
 


 

Content Marketing

Tworzenie ciekawej i angażującej treści, to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod zwiększania przychodów, budowania rozpoznawalności marki oraz promocji Twoich produktów i usług. Niestety łatwe czasy w "content marketingu" w wielu branżach już minęły.

Jeśli chcesz używać content marketeingu skutecznie musisz odpowiednio zaplanować proces tworzenia i dystrybucji treści oraz umieć dopasować tematy do potrzeb swoich Klientów.
 


 

Kampanie marketingowe

Pomagamy w przygotowaniu skutecznych kampanii marketingowych offline i on-line. Wypracowujemy główne komunikaty i dobieramy media oraz formaty (m.in w prasie, radiu, tv). Projektujemy i doradzamy w kampaniach on-line m.in:

  • Facebook
  • Linkedin
  • Google Ads
 


 

E-mail marketing

Email marketing, to mimo przepowiedni wielu ekspertów nadal jeden z najskuteczniejszych kanałów dotarcia do Klientów. Charakteryzuje się niskim kosztem dostarczenia i wysokim zwrotem ROI. Jednak, żeby korzystać w pełni z możliwości email marketingu musisz wiedzieć co i jak dystrybuować.

Bądźmy szczerzy, zapełnienie skrzynek Twoich Klientów nachalnymi reklamami, to nie e-mail marketing, tylko denerwujący spam, który przyniesie więcej strat niż korzyści (patrz nowe przepisy RODO). Chcesz, korzystać z e-mail marketingu skutecznie?
 


 

Inbound marketing

Pomagamy tworzyć mechanizmy, dzięki którym Klienci sami zabiegają o kontakt z Tobą. Wspieramy w projektowaniu komunikacji, która intryguje i przekazuje najważniejsze wartości Twojej firmy.
 


 

Marketing Automation

Wyobraź sobie handlowca, któremu zapłaciłeś raz, a pozyskuje dla Ciebie nowych Klientów i obsługuje obecnych przez cały rok. To oczywiście spore uproszczenie.

Część Twoich działań marketingowych możemy zautomatyzować zaczynając np. od serii wiadomości mailowych zależnych od reakcji Klienta, kończąc na pełnych cyklach, które pozyskują, a potem kwalifikują pozyskany kontakt (lead) do tego czy jest gotowy na zakup i kontakt z handlowcem.
 


 

Interim Manager

Jeśli potrzebujesz kompleksowego wsparcia związanego z marketingiem i optymalizacją efektywności, możemy nawiązać współpracę na zasadzie kontraktu Interim Managera, który zrealizuje założone cele, stworzy strategię, zbuduje zespół, zaprojektuje komunikację, dobierze kanały, ustali budżety i kolejne działania.